شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

آخرین اخبار
مساجد باید پایگاه فعالیت‌های فرهنگی باشند

فاضلی با تاکید بر اینکه مساجد باید پایگاه فعالیت‌های فرهنگی باشند گفت: باید مدیریت را به جوانان بسپاریم چرا که دارای نیرو و انگیزه بوده و می‌توانند امور را با بهره‌گیری از تجارب دیگران پیش برند.

مسجد محور تکامل و تحول/ بنده خوب خدا بودن هنر اهالی مسجد است

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه اهالی مسجد هنرمند هستند گفت: بنده خوب خدا بودن هنر اهالی مسجد است.

۱۰ هزار دانش آموز گیلانی عضو کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد هستند

حجت الاسلام رضوانی نژاد با اشاره به ترسیم نقشه راه فعالیت‌ کانون‌های مساجد گیلان از عضویت ۱۰ هزار دانش آموز در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان خبرداد.

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد گیلان: رسالت کانون‌های مساجد مهندسی فرهنگی پیرامون مسجد است

حجت الاسلام رضوانی نژاد با بیان اینکه باید بستر مساجد جهت استفاده گردشگران در ایام نوروز آماده باشد گفت: مهندسی فرهنگی پیرامون مسجد رسالت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد است.

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور: بیش از هزار مهدکودک در کانون‌های مساجد کشور راه‌اندازی می‌شود

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: بیش از هزار مهدکودک در سال آینده در سطح کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور راه‌اندازی می‌شود.

کانون های مساجد گامی موثر در تقویت فرهنگ دینی و رونق مساجد

دبیرخانه کانون‌های مساجد گیلان با صدور بیانیه‌‌ایی به مناسبت ۱۸ اسفند، سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آورده است: کانون های مساجد گامی موثر در تقویت فرهنگ دینی و رونق مساجد است.

عضویت ۲ میلیون و ۱۰۰هزار نفری در کانون‌ها / فعالیت در چهار عرصه فرهنگ ، هنر ، سایبر ، بین‌الملل/ درخواست بچه‌‌های مسجد برای دیدار با مقام معظم رهبری

حجت الاسلام ارزانی در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه تهران با بیان این که تا کنون عضویت ۲میلیون و ۱۰۰هزارنفر در ۲۵هزار کانون فرهنگی هنری مساجد ثبت شده است ، گفت: اولین و مهم ترین خواسته بچه های مسجدی سراسر کشور دیدار با مقام معظم رهبری است.

پایان ۱۱ سال انتظار/ بزرگ‌ترین پروژه فرهنگی گیلان افتتاح شد

تالار مرکزی رشت به‌عنوان بزرگ‌ترین پروژه فرهنگی رشت دقایقی پیش به صورت ویدئو کنفرانس با دستور دکتر روحانی افتتاح شد.

۹۰۰ کانون فرهنگی و هنری در مساجد گیلان/ بچه های مسجد پیشگام در گام دوم انقلاب

حجت الاسلام رضوانی نژاد گفت: گام دوم انقلاب که رهبر معظم انقلاب ترسیم کرده است به همت بچه های مسجد محقق می شود.

مسئول کانون‌های مساجد گیلان: هنرمندان مسجدی حمایت می‌شوند

حجت الاسلام رضوانی نژاد گفت: در قالب طرح مساجد گردشگرپذیر از هنرمندان مسجدی با برپایی غرفه‌های مختلف چون صنایع دستی و سایر حمایت می‌شود.

کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان به استقبال گردشگران نوروزی می روند

حجت الاسلام رضوانی نژاد با اشاره به استقبال کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان از گردشگران نوروزی گفت: مساجد شرکت کننده در طرح استقبال از گردشگران نوروزی بیمه حوادث سالانه می‌شوند.

ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت مساجد در توسعه گردشگری

حجت الاسلام رضوانی نژاد با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت مساجد در توسعه گردشگری گفت: تحقق این امر بستر مناسبی برای رعایت هنجارهای فرهنگی، دینی و سنتی استان ایجاد می‌کند.

فعالیت‌های فرهنگی، مسجدی حمایت می شوند

حجت الاسلام رضوانی نژاد امروز(دوشنبه،۶ اسفند) به‌منظور حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و مسجدی با مدیریت امور شعب موسسه اعتباری کوثر گیلان دیدار و گفتگو کرد.

طرح « مساجد گردشگرپذیر» در گیلان اجرا می شود

حجت الاسلام رضوانی نژاد از اجرای طرح مساجد گردشگرپذیر در گیلان خبر داد و گفت: مساجد علاقمند جهت حضور در این طرح آمادگی خود را تا ۷ اسفند به دبیرخانه کانون‌های مساجد استان اعلام کنند.

اجرای طرح سفیران اجتماعی مساجد با هدف تحکیم بنیان خانواده در کشور

مشاور وزیر و دبیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: طرح سفیران اجتماعی مساجد مدلی است که از سوی انجمن روانشناسی حوزه علمیه قم با هدف تحکیم بنیان خانواده و پیشگیری از طلاق طراحی و ارائه شده و برای نخستین بار برگزار می‌شود.

اعضای کانون های مساجد گیلان با اهدای خون حس نوع‌دوستی خود را به نمایش گذاشتند

حجت الاسلام رضوانی نژاد گفت: در آستانه ۲۲ بهمن، اعضای کانون های مساجد گیلان با اهدای خون حس نوع‌دوستی خود را به نمایش گذاشتند.

مسابقات فوتسال «جام انقلاب» در رشت برگزار می شود

حجت الاسلام رضوانی نژاد از برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی گیلان «جام انقلاب» در رشت خبر داد.

مساجد با استفاده از ابزار هنر ارزش های دینی را در جامعه ترویج دهند

حجت الاسلام رضوانی نژاد گفت: کانون‌های مساجد با استفاده از ابزار هنری و فرهنگی باید بستر لازم جهت جذب نوجوانان و جوانان به مساجد را فراهم کنند.

نشست « انقلاب به روایت هنر» در گیلان برگزار می شود

رضوانی نژاد از برگزاری نشست « انقلاب به روایت هنر» و تجلیل از هنرمندان انقلابی استان در قالب برنامه‌های بزرگداشت چهل سالگی انقلاب خبر داد.

۴۴۴۱ برنامه دهه فجر در کانون های مساجد گیلان برگزار می شود

حجت الاسلام رضوانی نژاد از برپایی نمایشگاه دستاوردهای کانون‌های مساجد خبر داد و گفت: همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب چهار هزار و ۴۴۱ برنامه در کانون‌های مساجد سراسر استان اجرا می‌شود.

< صفحه بعد