سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

مسابقه «بیانیه گام دوم انقلاب» در کانون های مساجد برگزار می شود


حجت الاسلام رضوانی نژاد از برگزاری مسابقه «بیانیه گام دوم انقلاب» ویژه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان خبر داد

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه حجت الاسلام «محمدعلی رضوانی‌نژاد» بیانیه گام دوم انقلاب را راهکار و منشور انقلاب اسلامی ایران دانست گفت: رهبر معظم انقلاب در این بیانیه با توجه به نقاط قوت و شناخت نقاط ضعف در چهل سال گذشته و ارتباط آینده به گذشته و تکیه به جوان‌ها راهکار‌های مهمی را ارائه کرده‌اند.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد گیلان از برگزاری مسابقه «بیانیه گام دوم انقلاب» در کانون‌های مساجد خبر داد و افزود: این مسابقه با هدف زمینه‌سازی ظهور حضرت مهدی(عج) ویژه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان برگزار می‌شود که می‌تواند برای شرایط امروز جامعه ما درس‌آموز باشد.

 

وی ادامه داد: در گام دوم انقلاب، نیروهای جوان مسجدی و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد بهترین افراد و مکان‌ها برای تحقق بیانیه رهبر معظم انقلاب هستند.

رضوانی نژاد با بیان اینکه محدودیت سنی در این مسابقه وجود ندارد، آخرین مهلت ارسال پاسخنامه را ۳۰ خرداد اعلام کرد و عنوان داشت: علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به کانال سروش به آدرس sapp.ir/kanoonhagilan جهت دریافت بیانیه و سوالات اقدام کنند.


کد خبر : 032411 تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۱۵
ارسال نظر