سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

فعالیت‌های فرهنگی، مسجدی حمایت می شوند


حجت الاسلام رضوانی نژاد امروز(دوشنبه،۶ اسفند) به‌منظور حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و مسجدی با مدیریت امور شعب موسسه اعتباری کوثر گیلان دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام «محمدعلی رضوانی نژاد» امروز(دوشنبه،۶ اسفند) در راستای حمایت از اماکن مذهبی و فعالان مسجدی با تیمور کشاورز مدیریت امور شعب موسسه اعتباری کوثر گیلان در محل دبیرخانه دیدار و گفتگو کرد.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان در این دیدار با اشاره به گستره مخاطبین کانون‌های مساجد گفت: اعضای کانون‌های مساجد افرادی مومن و متعهد هستند که خالصانه بر اساس دغدغه‌مندی که در حوزه فرهنگی دارند در این اماکن مشغول فعالیت هستند.

 

وی اماکن مذهبی چون مساجد و نیروهای مذهبی فعال در این اماکن را از بزرگ‌ترین سرمایه‌های دینی و مذهبی کشور اسلامی اعلام و بیان کرد: باید از ظرفیت‌های مختلف جهت حمایت از این قشر مذهبی و فرهنگی بهره گیریم.

 

رضوانی نژاد ضمن تقدیر از تلاش‌های فعالان مسجدی در توسعه و اعتلای مفاهیم دینی و فرهنگی کشور گفت: ما نیز تقدیر و حمایت از این افراد را با حمایت‌های بیمه‌ایی و بهره‌مندی از تخفیف‌های عمومی اولویت کار خود قرار دادیم.

 

وی با اشاره به وجود مشکلاتی چون عدم بیمه اماکن مذهبی در برابر حوادث طبیعی تاکید کرد: در تلاشیم تا بتوانیم این اماکن را تحت پوشش بیمه در برابر حوادث مختلف قرار دهیم.

 

«تیمور کشاورز» نیز در این جلسه ضمن استقبال از حمایت‌های دبیرخانه کانون‌های مساجد از اماکن مذهبی و فعالان فرهنگی بر تداوم این حمایت‌ها توسط موسسه اعتباری کوثر تاکید کرد.

 

مدیر امور شعب موسسه اعتباری کوثر گیلان کمک جهت تقویت بنیه اقتصادی اماکن مذهبی و حمایت از آنها در برابر حوادث را از برنامه‌های موسسه اعتباری کوثر اعلام کرد.

 

وی با تاکید بر حمایت از برنامه‌ها و همایش‌های مرتبط با دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان، در این راستا اعلام آمادگی کرد.


کد خبر : 106788 تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
ارسال نظر