سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

بندر آستارا پیشگام در فعالیت های فرهنگی‌ هنری است


رستم‌زاد با بیان‌اینکه بندرآستارا پیشگام درکارهای فرهنگی‌هنری است، گفت: مساجد و کانون‌های فرهنگی‌هنری در این شهرستان فعالیت خوبی دارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندر آستارا،« حسن رستم‌زاد» امروز( پنج‌شنبه، ۲۲ فروردین) در دیدار با مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی‌هنری مساجد گیلان در محل فرمانداری، اظهارکرد: آستارا یک شهرستان مرزی است و باید به آن توجه ویژه شود.

 

فرماندار بندر آستارا با بیان‌اینکه مساجد و کانون‌های فرهنگی‌هنری در این شهرستان فعالیت خوبی دارند، افزود: باتوجه به توطئه‌های دشمنان، فعالیت‌های مراکز فرهنگی باید بیش از گذشته باشد.

 

وی با اشاره به اینکه از برنامه‌های کانون‌های فرهنگی‌هنری حمایت می‌کنم، تصریح‌کرد: در راستای رونق دادن به برنامه‌های کانون‌های مساجد از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم.

 

رستم‌زاد با بیان‌اینکه بندر آستارا پیشگام در کارهای فرهنگی‌هنری است، گفت: نقص‌هایی در حوزه کارهای فرهنگی‌هنری وجود دارد که سعی می‌کنیم این نقص‌ها برطرف شود.

 

عالی‌ترین نماینده دولت در بندر آستارا بر اجرای برنامه‌های فرهنگی‌هنری مطابق با نیاز نوجوانان و جوانان تاکید کرد و افزود: باید برای هر رده سنی برنامه داشته باشیم تا آنان جذب مساجد شوند.

 

رستم‌زاد به سال رونق تولید اشاره کرد و گفت: کانون‌های فرهنگی‌هنری مساجد باید در تحقق شعار سال پیشگام باشند.

 

* فعالیت ۲۵۰ کتابخانه در مساجد گیلان

« حجت‌الاسلام  محمد‌علی رضوانی‌نژاد» نیز در این نشست، اظهارکرد: بحث مساجد گردشگرپذیر در اولویت برنامه‌های کانون‌های فرهنگی‌هنری مساجد گیلان است.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی‌هنری مساجد گیلان تصریح‌کرد: راه‌اندازی کتابخانه‌های سیار در سطح مساجد از برنامه‌های کانون‌های فرهنگی‌هنری مساجد گیلان در سال ۹۸ است.

 

حجت‌الاسلام رضوانی‌نژاد به گستره کانون‌های مساجد، این کانون‌ها را ظرفیت بالایی برای استان دانست و گفت: فعالیت ۲۵۰ کتابخانه در مساجد استان، ۵۱ خانه نور، ۲۱ کانون‌ تخصصی از ظرفیت‌های این کانون‌ها است.


کد خبر : 147521 تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۴
ارسال نظر