یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

در ۷ شهرستان صورت می گیرد؛ افتتاحیه طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد در گیلان


سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد گیلان از برگزاری مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد در هفت شهرستان استان خبر داد.

حسن وحدتی پور، سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت با اشاره به آغاز طرح تابستانی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اظهار کرد: همه ساله طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد با هدف غنی سازی اوقات فراغت، کشف استعدادها و جذب نوجوانان و جوانان به مسجد برگزار می شود.

وی با بیان اینکه مسجد مرکزی بی بدیل برای تربیت صحیح جوانان و نوجوانان و مقابله با توطئه های دشمنان است گفت: هم اکنون ۹۰۱ کانون فرهنگی و هنری در مساجد استان میزبان طرح غنی سازی اوقات فراغت هستند ضمن اینکه پایگاه اوقات فراغت در ۶۰۰ کانون فرهنگی و هنری که در سامانه سجا ثبت نام کرده اند به صورت ویژه دایر می شود.

وحدتی پور با تصریح اینکه تفاهم نامه اوقات فراغت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه اوقات فراغت با کانون های مجری این طرح منعقد می شود تصریح کرد: مراسم افتتاحیه در شهرستان ها به صورت رسمی در هفت شهرستان رودبار، رشت، صومعه سرا، آستارا، تالش، لنگرود و لاهیجان برگزار و تفاهم نامه با مسئولان کانون ها منعقد می شود.

وی زمان آغاز کلاس های تابستانی مساجد را اول تیر اعلام کرد و بیان داشت: قرآن و احکام اولویت کلاس های طرح اوقات فراغت مساجد بوده و مابقی کلاس‌ها متناسب با امکانات کانون و نیازهای منطقه برگزار خواهد شد.


کد خبر : 325781 تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۳/۲۸
ارسال نظر