چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸

برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در کانون‌‌های مساجد گیلان


حجت‌الاسلام رضوانی‌نژاد با اشاره به برگزاری بزرگداشت سی‌امین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان گفت: سخنرانی ائمه جماعات و برگزاری مسابقه کتابخوانی از وصیت‌نامه الهی سیاسی امام(ره)‌ از جمله برنامه‌های این روز است.

حجت الاسلام «محمدعلی رضوانی‌نژاد» با اشاره به فرا رسیدن سی‌امین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) به خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت، گفت: امام راحل(ره) با اتکا به خداوند و حمایت مردم، هویت تازه‌ای به ملت ایران بخشید و عامل بیداری اسلامی در جهان شد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران بدون خط امام و گفتمان امام (ره) برای هیچ‌کس شناخته شده نیست، تصریح کرد: مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) با حضور گسترده مردم در کانون‌های مساجد سراسر استان برگزار شده است.

 

وی با بیان اینکه مراسم ارتحال امام(ره) شب گذشته و امروز در کانون‌های مساجد برگزار شده است، تاکیدکرد: در این مراسم ائمه جماعات با هدف آشنا کردن نسل جوان با سیره امام خمینی (ره) و آرمان‌های انقلاب اسلامی، به تبیین شخصیت والای امام خمینی (ره) پرداختند.

 

حجت‌الاسلام رضوانی‌نژاد از برگزاری مسابقه فرهنگی در مساجد استان خبر داد و افزود: همزمان با ایام ارتحال امام(ره) برخی از کانون‌های مساجد با برپایی مسابقه کتابخوانی از وصیت‌نامه الهی سیاسی امام خمینی(ره)‌، به ترویج گفتار رهبر کبیر انقلاب اسلامی در جامعه می‌پردازند.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد گیلان برپایی ایستگاه صلواتی، قرائت قرآن و اهدای آن به روح بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و محفل انس با قرآن را از دیگر برنامه‌های سی‌امین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان اعلام کرد.


کد خبر : 349877 تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۴/۳
ارسال نظر