چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸

برنامه های اوقات فراغت به دور از موازی کاری باشد


رضوانی نژاد خواستار بهره‌گیری از فضاهای آموزشی مدارس و مساجد جهت غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان شد و گفت: با همکاری و تعامل می‌توان از موازی کاری در فعالیت‌های اوقات فراغت جلوگیری کرد.

 «محمدعلی رضوانی‌نژاد» امروز(یک‌شنبه، 19 خرداد) در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با تاکید بر ارتقاء آموزش در مساجد استان خواستار همکاری بیشتر بین مدارس و مساجد شد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان با اشاره به اوقات فراغت و حضور دانش‌آموزان در برنامه‌های تابستان مساجد افزود:  40 درصد اعضای کانون‌های مساجد گیلان از دانش‌آموزان هستند.

 

وی با بیان اینکه مساجد نیازمند کادر آموزشی به‌منظور پرورش نیروهای متعهد و متخصص هستند تصریح کرد: 900 کانون در مساجد سراسر استان فعال هستند و حضور معلمان پرورشی در کانون‌های مساجد بستر مناسبی جهت تداوم تعلیم و تربیت دانش‌آموزان است.

 

رضوانی‌نژاد خواستار بهره‌گیری از فضاهای آموزشی مدارس و مساجد جهت غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و همسان‌سازی فعالیت‌ها شد و گفت: با همکاری و تعامل می‌توان از موازی کاری در فعالیت‌های اوقات فراغت جلوگیری کرد.

 

«امین محصل تبریزی» با تاکید بر ضرورت استعدادیابی دانش‌آموزان اظهار کرد: طرح استعدادیابی و استمرار فعالیت‌های فرهنگی و هنری دانش‌آموزان را در مساجد و مراکز فرهنگی اجرا کردیم.

 

مسئول آموزش طرح اوقات فراغت کانون‌های مساجد گیلان با اشاره آمادگی جهت اعزام مربی در رشته‌های مختلف به مدارس گفت: می‌توان با بهره‌گیری از فرصت تابستان گروه‌های فرهنگی و هنری مورد نیاز مدارس را مهیا کرد.

 

وی بر ضرورت مهارت‌آموزی دانش‌آموزان در رشته‌های مختلف تاکید و بیان کرد: این امر نیازمند تعامل مدارس و مساجد است تا تابستان امسال به پایلوت آموزشی دانش‌آموزان تبدیل شود.


کد خبر : 350043 تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۴/۳
ارسال نظر