سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

حمایت ازمساجد استان جهت جذب مناسب مشارکت های مردمی


حجت الاسلام و المسلمین رضوانی نژاد در گردهمایی مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گفت: مساجد استان جهت جذب مناسب مشارکت های مردمی حمایت می شوند

حجت الاسلام و المسلمین محمد علی رضوانی نژاد مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد گیلان در گردهمایی مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گفت:  به منظور تسهیل در دریافت وجوه مردمی تسهیلاتی در اختیار تمامی مساجد استان قرار می گیرد.

وی با اشاره به تفاهم نامه انعقاد با موسسات بانکی افزود: با توجه به مشکلاتی که مساجد در دریافت و پرداخت وجوه نقد مشارکت های مردمی دارند  و به منظور تسهیل برای مردم مومن و خداجو،  مساجد به دستگاه کارت خوان تجهیز می شوند.

وی بیان داشت: دستگاه های مذکور بدون هیچ گونه شرط  به صورت امانی در اختیار مساجد قرار گرفته و برای تسهیل در دریافت شماره کارت نیز به این حساب ها تعلق می گیرد.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان افزود: این تفاهم نامه شامل همه مساجد استان می شود و متولیان مساجد می توانند نسبت به اقدام به دریافت این دستگاه هااقدام کنند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد علی رضوانی نژاد مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد گیلان در گردهمایی مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گفت: به منظور تسهیل در دریافت وجوه مردمی تسهیلاتی در اختیار تمامی مساجد استان قرار می گیرد.

وی با اشاره به تفاهم نامه انعقاد با موسسات بانکی افزود: با توجه به مشکلاتی که مساجد در دریافت و پرداخت وجوه نقد مشارکت های مردمی دارند و به منظور تسهیل برای مردم مومن و خداجو، مساجد به دستگاه کارت خوان تجهیز می شوند.

وی بیان داشت: دستگاه های مذکور بدون هیچ گونه شرط به صورت امانی در اختیار مساجد قرار گرفته و برای تسهیل در دریافت شماره کارت نیز به این حساب ها تعلق می گیرد.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان افزود: این تفاهم نامه شامل همه مساجد استان می شود و متولیان مساجد می توانند نسبت به اقدام به دریافت این دستگاه هااقدام کنند.


کد خبر : 507094 تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۳/۱
ارسال نظر