سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

نشست « انقلاب به روایت هنر» در گیلان برگزار می شود


رضوانی نژاد از برگزاری نشست « انقلاب به روایت هنر» و تجلیل از هنرمندان انقلابی استان در قالب برنامه‌های بزرگداشت چهل سالگی انقلاب خبر داد.

«محمدعلی رضوانی نژاد»همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، سه طرح کشوری به همت دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان برگزار می‌شود.

 

مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان نشست «انقلاب به روایت هنر» را یکی از این برنامه‌ها عنوان کرد و افزود: این نشست با حضور هنرمندان متعهد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و با شعار «هنرمندان دیروز، امروز و فردای انقلاب اسلامی » فردا(دوشنبه، ۱۴ بهمن)بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد امیرالمومنین پاسکیاب رشت برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: در این نشست از هشت هنرمند عضو کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان با اهدای لوح و تندیس تجلیل می‌شود.

 

رضوانی نژاد با اشاره به همایش « نقل انقلاب» در کانون‌های مساجد استان تصریح کرد: این نشست با هدف بازگویی خاطرات دوران شکل‌گیری انقلاب با محوریت ۴۰ مسجد استان برگزار می‌شود.

 

وی اجرای سرود هزار و ۴۰۰ نفری با محوریت انقلاب اسلامی را از دیگر برنامه‌های ملی کانون‌های مساجد گیلان در ایام الله دهه فجر اعلام و بیان کرد: این گروه همزمان با سالروز ورود امام خمینی(ره ) به میهن به اجرای سرود « خمینی ای امام» و «ایران ما» در ۱۰ شهرستان استان پرداخت.


کد خبر : 563791 تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۳۰
ارسال نظر