سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

برگزیدگان استانی «مدهامتان» به مسابقات کشوری اعزام می شوند


حجت الاسلام رضوانی نژاد از اعزام برگزیدگان مرحله استانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی«مدهامتان» به مسابقات کشوری در مشهد مقدس خبرداد.

حجت الاسلام «محمدعلی رضوانی نژاد» با اشاره به برگزاری مرحله استانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان به خبرنگار خبرگزاری شبستاناز رشت گفت: این مسابقات با حضور بالغ بر یک هزار و ۳۰۰ نفر از اعضای کانون‌ها‌ی فرهنگی و هنری مساجد، ۱۸ بهمن در انزلی برگزار شد.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان ادامه داد: هفت نفر از برگزیدگان مرحله استانی این مسابقات چهار زن و سه مرد فردا(دوشنبه، ۹ اردیبهشت) به مرحله کشوری مسابقات اعزام می‌شوند.

 

وی با اشاره به اینکه مسابقات کشوری از ۱۰ الی ۱۳ اردیبهشت در مشهد مقدس برگزار می‌شود تصریح کرد: برگزیدگان گیلانی در رشته‌های حفظ کل، حفظ جزء ۳۰‌ام، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، با دیگر رقبای خود به رقابت می‌پردازند.

 

رضوانی نژاد تصریح کرد: خانم‌ها زکیه صابر در حفظ کل، نیایش کشاورز در حفظ جز سی‌ام، فاطمه افشار کیابانی در قرائت ترتیل و عاطفه ناصح در قرائت تحقیق و آقایان مهدی نوروزی در حفظ جزء سی‌ام، رضا جانی پور در حفظ کل و علی ابراهیمی در قرائت تحقیق در مرحله کشوری حضور دارند.


کد خبر : 612940 تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۱۰
ارسال نظر