سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

تبریک روز معلم و گرامیداشت شهادت استاد مطهری


تعلیم و تربیت بعنوان پیشه انبیای الهی دارای فضیلت های ارزشمندی است که سعادت و خوشبختی را برای افراد به ارمغان دارد.

محمد علی رضوانی نژاد مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان همزمان با دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز گرامیداشت شهادت استاد شهید مرتضی مطهری با تبریک روز معلم، گفت: تعلیم و تربیت بعنوان پیشه انبیای الهی دارای فضیلت های ارزشمندی است که سعادت و خوشبختی را برای افراد به ارمغان دارد.

وی در ادامه اظهار داشت : حرفه معلمی خدمتی ماندگار است بدین لحاظ که معلمان تمامی تجارب مکتسبه را به راحتی در اختیار دیگران قرار می دهند تا در راه اعتلای جامعه گام بردارند.

رضوانی نژاد همچنین نقش معلمان در زندگی دانش آموزان را والا برشمرد و گفت : معلمان بعنوان راهنمای زندگی عمل می کنند، مسیر موفقیت را نشان می دهند و شخصیت دانش آموزان خود را با انتقال دانش اخلاقی و علمی پربار می سازند.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان توسعه مبتنی بر دانایی را امری ضروری دانست و افزود : تعلیم و تربیت از اركان اصلی توسعه محسوب می شود و نقش فرهنگیان به‌عنوان سرمایه‌های اجتماعی كشور، مؤثرترین عنصر در مسیر تحقق مأموریت‌های خطیر نهاد آموزش و پرورش است.

وی افزود علاوه بر حضور پر رنگ معلمین در خانواده بزرگ کانون های فرهنگی ، بیش از 74 مدیر کانون های فرهنگی هنری مساجد از معلمین و فرهنگیان توانمند هستند که جهت ارتقای برنامه های فرهنگی هنری در خدمت مساجد استان می باشند.


کد خبر : 783073 تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۱۲
ارسال نظر