سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

فراخوان پژوهشی ۱۹ مهر در گیلان منتشر شد


فراخوان پژوهشی ۱۹ مهر با موضوع تجهیز فعالان مساجد در گیلان منتشر شد.

حجت الاسلام سلیمان پورابراهیم، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت با اشاره به فراخوان پژوهشی 19 مهر در استان اظهار کرد: سومین فراخوان پژوهشی 19 مهر با موضوع تجهیز فعالان مساجد در استان منتشر شد.

 

وی با بیان اینکه این فراخوان ویژه هسته های پژوهش و گروه های مطالعاتی سراسر مساجد است گفت: این فراخوان با محوریت بیانات ولی امر مسلمین، رهبر معظم انقلاب در دیدار با علما و روحانیان در 19 مهر سال 79 است.

حجت الاسلام پورابراهیم، تجهیز فکری، تجهیز علمی، تجهیز رفتاری و اخلاقی و خودسازی را از ریزموضوعات این فراخوان اعلام کرد و افزود: فراخوان پژوهشی 16 مهر در سطوح مبانی، اصول، بایدها و ارزش ها، روش‌ها و راهکارها و موانع و... منتشر شده است.

وی آخرین مهلت ارسال آثار را 12 بهمن همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی اعلام کرد و بیان داشت: محققین می‌توانند طبق ضوابط آیین نامه فراخوان، در چارچوب وظایف پژوهشی به صورت گروهی، آثار پژوهشی گروه را به دبیرخانه های استانی ارسال تا مورد ارزیابی اولیه در دبیرخانه های استانی قرار گیرد؛ سپس آثار منتخب گروه جهت ارزیابی نهایی به ستاد عالی ارسال می گردد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان اذعان کرد: به کلیه آثاری که به مرحله کشوری راه یابند جایزه سفر مشهد مقدس در یازدهمین دوره اندیشه های آسمانی تعلق می گیرد.

وی با بیان اینکه 12 اردیبهشت سال 97 نتایج نهایی اعلام می شود تصریح کرد: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه فراخوان به سایت  www.kanon-guilan.irمراجعه کنند.

 


کد خبر : 840511 تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
ارسال نظر