سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

کمک‌رسانی کانون های مساجد گیلان به سیل زدگان شمال کشور


حجت الاسلام رضوانی نژاد از مشارکت اعضای کانون‌های مساجد گیلان در‌ جمع آوری اقلام مورد احتیاج سیل زدگان با بهره‌گیری از ظرفیت مساجد خبر داد.

حجت الاسلام «محمدعلی رضوانی نژاد» ضمن تسلیت به هموطنان و خانواده‌های خسارت دیده از سیل اخیر با اشاره به همدلی و اتحاد مردم گیلان در کمک به سیل‌زدگان شمال کشور گفت: اعضای کانون‌های فرهنگی، هنری مساجد گیلان در کنار مردم مهربان و همیشه در صحنه استان از اولین ساعات اطلاع از وضعیت سیل‌زدگان استان‌های گلستان و مازندران در جهت جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان همت کردند.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان با بیان اینکه همزمان با وقوع سیل اهالی مسجد آمادگی خود را برای خدمات‌رسانی به آسیب دیدگان اعلام کرده اند، تاکیدکرد: مسجدی‌ها همانطور که همواره در حوادث و بلایای مختلف به کمک آسیب‌دیدگان شتافتند این‌بار نیز با همت و تلاش وافر در جهت کمک به سیل زدگان گام برداشتند.

 

وی با اشاره به مشارکت اعضای کانون‌های مساجد در‌ اطلاع‌رسانی از وضعیت سیل‌زدگان و اقلام مورد احتیاج در این مناطق تصریح کرد: کانون‌های مساجد شهرستان‌های رشت، آستارا، تالش، لنگرود، رودبار و انزلی با همکاری ائمه جماعات در کنار سایر نهادهای فعال در مسجد اقدام به جمع‌آوری و ارسال اقلام به مناطق سیل زده کردند.

 

رضوانی نژاد با تقدیر از اهتمام ویژه کانون‌های مساجد در کمک به مردم سیل زده تصریح کرد: در این راستا چادرهای کمک‌های مردمی به سیل زدگان در مساجد استان برپا و اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان از قبیل آب معدنی، کمپوت، تن ماهی، البسه، چادر و وجوه نقدی جمع‌آوری و به مناطق سیل‌زده ارسال شد.


کد خبر : 926812 تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۱۰
ارسال نظر